Aeroinsta

Aeroinsta

Aeroinsta indir son zamanların en gözde uygulamalarından birisi olarak öne çıkmaya başladı. Facebook, Snapchat uygulamasını satın alamayınca Instagram platformuna destek vermeye karar verdi.

Aeroinsta indir son zamanların en gözde uygulamalarından birisi olarak öne çıkmaya başladı. Facebook, Snapchat uygulamasını satın alamayınca Instagram platformuna destek vermeye karar verdi. Herkesin gözdesi haline gelen sosyal ağ, dünya üzerinde en çok kullanılarak popüler hale gelen adreslerden bir tanesi oldu. Sosyal platformlara karşı ihtiyaçların her geçen gün daha çok artması ve bir hayli kullanılmasından ötürü biri birinden farklı uygulamalar öne çıkmaya başladı.

Aeroinsta İndir Ne İşe Yarar?

Aeroinsta ne işe yarar sorusu da bir hayli merak edilen konulardan birisi olmaya devam ediyor. Instagram her ne kadar çok geniş kapsamlı sosyal medya ağlarından bir tanesi olsa bile bazı eksiklikleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. Aeroinsta gibi kullanıcılar Instagram platformu üzerinde farklı özellikleri sunarak MOD’lar ile herkese yardımcı olmaktadır. Genel olarak sunduğu özelliklere bakılacak olduğu zaman;

 1. Profile eklenen görseller HD kalitesi ile görüntülenir.
 2. Profil fotoğraflarını büyüterek indirme fırsatı sunar.
 3. Otomatik video oynatma özellikleri engellenebilirken bir yandan da arayüzün üst kısmında yer alan kamera düğmesine basılarak açılabilir.
 4. Videolar ileri alınabilir ya da geri sarılabilir.
 5. Instagramın kapalı tema özellikleri kullanılabilir.
 6. Instagram platformuna ait tüm özellikler yer alır.
 7. Çift tıkladıktan sonra dileyenler istediği fotoğraf ya da videoları indirebilir.
 8. Görüntülenen DM’ler gizlenebilir.
 9. Görüntülenen hikayeler gizlenebilir.
 10. Yazıyor durumları öne çıkılması istenmezse dilenilen an kapatılabilir.
 11. Uygulama üzerinden istenilen bağlantılar açılabilecek olduğu gibi kapatılabilecek.
 12. Biyografiler ile yorumlar kısmı kopyalanarak alınabilir.

Aeroinsta keyfini çıkarma düşüncesinde olan herkesin iki farklı versiyonu yer aldığını bilmesi gerekir. Clone ya da Unclone olarak yer alan uygulamalardan ilki Instagram uygulaması ile aynı anda kullanılabilirken ikincisi de tek başına kullanmak için tercih edilebilir.

Aeroinsta
Aeroinsta

Aeroinsta Uygulama Hakkında

Aeroinsta uygulaması hakkında;

 1. Uygulama adı: Insta Aero
 2. İşletim sistemi: Android 4.4+
 3. Dosya Boyutu ve Türü: 59.4mb / APK
 4. Son Sürüm: v20.0.1
 5. Son Güncelleme Tarihi: 16-Temmuz-2022
 6. Geliştirici: Hazar Bozkurt

Uygulamanın güncelleme vakitleri geldiği zaman ana sayfasını ziyaret ederek yeni sürümler yüklenebilir.

Aeroinsta Özellikleri

Aeroinsta özellikleri genel olarak incelenecek olduğu zaman;

 1. Sponsorlu olan reklamlara yer verilmez. Hesapların kaldırılması ya da engellenmesi durumlarında sıkıcı düzeylerde reklamlar ana sayfayı dolduran reklamlar yer almaz.
 2. Eklenen sürümler klon sürümler olurken normal İnstagram hesaplarının silinmesine gerek kalmaz. Ekstra olarak Instagram uygulaması olarak düşünülebilir.
 3. Beğenilen gönderiler sırası ile görülmez. Direk ana sayfa üzerinde algoritmik düzeylerde belirlenir.
 4. Normalde indirilen fotoğraf, video, reels videoları, IGTV videolarından profil resmi gibi nasıl özellik varsa çok kolay bir şekilde indirilebilir.
 5. Gizlilik özellikleri en önemli konulardan bir tanesidir. Yazıyor gibi ibareler anında kaldırılabilir. Hikayeler her ne kadar görülse bile anlaşılmayacak. Tamamen gizli olarak stalk yapma özellikleri öne çıkar.
 6. Takipçiler için de ayrı özellikler de yer alıyor. Kim hesapları takip ediyor ya da etmiyor gibi direk olarak profilde anında belli oluyor.
 7. Analytics mevzu gibi durumlar son zamanlarda çok can sıkıcı bir özellikte gözleniyor. Normal Instagram profilinde yapılan her işlem anında kayıt edilebilirken reklam şirketleri üzerine de satışlar yapılabiliyor. Bu durumlar da uygulama üzerinden kaldırıldı.

Normal Instagram video ile fotoğrafların indirme uygulama kısımları da eklenebilirken programa oldukça kullanışlı bir yapıda olmasından ötürü Aeroinsta için yeni güncellemeler gelmeye de devam etmektedir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *