Candy Crush Soda Saga Can Hilesi

Candy Crush Soda Saga can hilesi hile sınırsız oyun keyfini yaşayabileceksiniz. Çeşitli bonuslar ile beraber oyun içerisinde şeker patlatma çılgınlığına yeni bir boyut getirebilirsiniz. King ile geliştirilen ve Candy Crush Saga oyunu ile beraber bu yapımda avantaj elde edebileceksiniz. Oyun modunda karşılaştığınız zor bölümleri kolay bir şekilde geçebilir ve oyunda 140’dan fazla seviyeyi kolay bir şekilde geçebilirsiniz.

Yeni seviyelerle beraber amaç mor sodayı serbest bırakmaktır ve şekerleri yok ederek bölümü geçmeniz gerekiyor. Candy Crush Soda Saga hile ile oyun içerisinde can hilesi sayesinde yenilmeden tüm bölümleri geçebileceksiniz.  Candy Crush Soda Saga genellikle şişeleri açarak bölüm doldurmanız gereken bir beceri oyunu olmaktadır ve küçük büyük herkese hitap eden oyunda eğlenebileceksiniz.

İlginizi Çekebilir – 101 Okey Plus Hile

Candy Crush Soda Saga Can Hilesi Avantajları

Candy Crush Soda Saga oyununda aynı renk cisimleri bir araya getirerek birleştirmeniz gerekiyor. Bu oyunun diğer oyunlardan bir farkı bulunmaktadır ve buda puan kazanmanız, ilerlemeniz için şişelerin bulunduğu yeri patlatmaktır. Bu sayede şişe açılır, bölümdeki kutu soda ile dolarak ilerlersiniz. Tüm ala dolduğunda ise bölümü kazanırsınız. Candy Crush Soda Saga can hilesi avantajları şu şekilde özetlenebilir,

  • Candy Crush Soda Saga oyunu içerisinde normal şartlarda hamle sınırınız bulunur ve tüm hamleleri bitirdiğinizde eğer bölümü geçemezseniz canınız azalır. Fakat can hilesi ile sınırsız hamleye sahip olabileceksiniz.
  • Candy Crush Soda Saga apk ile her bölümde genellikle 200 hamle bulunuyor ve bununla beraber oyunda sonsuz can hakkınızda bulunduğu için asla kayıp etmezsiniz, oyun tadını çıkartabilirsiniz.
  • Karşınıza çıkan şekerlerin en az üç tanesini birbirine denk getirmeniz gerekiyor ve patlatmanız gerekiyor fakat bölüm atladıkça bu durum daha zor hale geliyor bu sebeple can hilesi sayesinde geniş oyun evreninde yüzlerce bölümü sınırsız can ile geçebileceksiniz.
  • Candy Crush Soda Saga ile oyunun sürümünde amaç tüm bölümleri geçmek ve şekerleri eşleştirerek patlatmak olmaktadır. Sınırsız can ile beraber tek seferde eşleştirip patlatarak yüksek puan elde edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Top War Battle Game Hile

Candy Crush Soda Saga Hilesi Android

Candy Crush Soda Saga hilesi Android platformlarında oynanabilecek. Şekerleri patlattıkça açılan boşluklarla oyun tahtasının üstünden yeni şekerler düşüyor ve boşluklarda doldurulmaktadır. Eğer şanslıysanız düşen şekerler tahtadaki diğer şekerler ile üçlü veya daha fazla eşleşerek kendiliğinden temizlenebilmektedir. Böylece zincirleme patlamalar sayesinde daha çok puan kazanabileceksiniz.

Oyun sırayla ilerleyen seviyelerden oluşmaktadır ve bu seviyelerle oyun haritasından erişilebilmektedir. İsterseniz aynı seviyeleri tekrar oynayabilir, önceki rekorunuzu kırmaya çalışabilirsiniz. Her bir seviyede oyuncuya farklı hedefler de verilmektedir, oyuncunun belirlenmiş minimum bir puan değerine ulaşması istenmektedir. Candy Crush Soda Saga mod apk ile bu noktada başarısız olduğunuz zaman reklam izlemeden sınırsız can imkanlarından yararlanabileceksiniz.

Hileli versiyonunu indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *