Ohm Too Low Hatası Çözümü

Smok al85 ohm too low hatası çözümü elektronik sigara içenlerin sık sık sorduğu sorular arasındadır. Özellikle bunu kullanmaya yeni başlayan kişiler, sorunun neden kaynaklandığını bilmediği için çözüm yollarının da farkında olmamaktadır.

Elektronik sigaralar özellikle son yıllarda birçok kişi tarafından büyük bir ilgi ile kullanılmaya başlanmıştır. Her ne kadar kullanımları çok kolay olsa da bazen hatalar verebilmektedir. Bunlardan biri de ohm too low’dur.

Burada kişiler cihazlarına atomizer taktığında her seferde farklı değerler görmektedir. Her ne kadar bazen doğru okumalar yapabilse de, birkaç çekme ardından ohm too low hatası oluşmakta, değeri 0 göstermektedir. Her ne kadar büyük bir sorun olarak görülse de çözüm yöntemi de bulunmaktadır.

Cihazı Temizlemek

Smok al85 ohm too low hatası çözümü için birçok yol bulunmaktadır. Ancak bunlar için denenmesi ilk önerilen cihazı temizlemektir. Elektronik sigaralar her gün yoğun bir şekilde kullanıldığı için kısa süre içinde kirlenebilmekte, dişliler kararabilmektedir.

Bu nedenle coil yuvasındaki dişlileri, 510 pinlerini ve diğer noktaları ayrıntılı bir şekilde temizlemeniz önerilir. Böylece sorun otomatik olarka, kendiliğinden çözülebilir. Ancak atomizer keskin yapıya sahip olduğu için kesebilmektedir. Dolayısıyla bu esnada dikkatli olunmalıdır.

Ohm Too Low Hatası Çözümü
Ohm Too Low Hatası Çözümü

Telleri Değiştirmek

Smok al85 ohm too low hatası çözümü için temizlemek çözüm olmamışsa farklı çareleri denemeniz de mümkündür. Bu bakımdan telleri değiştirmek de kişilere bir çözüm sunabilmektedir. Değişim yapıldıktan sonra pin yerleri ve oraya giren bölüm de değiştirilmelidir.

Ardından da takarak sorunun çözülüp çözülmediği kontrol edilmelidir.

Coil Değiştirmek

Elektronik sigaralar birçok kişi tarafından her gün kullanılmaktadır. Bu nedenle zamanla parçaları, aksamları eskiyebilmektedir. Telleri yeni, cihaz temiz bile olsa bu nedenle söz konusu hata oluşabilir. Bu özellikle coil için geçerlidir.

Eğer Smok al85 ohm too low hatası çözümü alıyorsanız, bu nedenle yeni bir coil alarak test etmeniz önerilmektedir. Öncesinde sorunun coilde olup olmadığını öğrenmek adına parçanızı farklı bir üründe denemeniz de mümkündür.

Ancak coil alım esnasında, bunun cihazınız ile uyumlu olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Cihazın İçini Kontrol Etmek

Elektronik sigaralar oldukça narin ürünlerdir. Dolayısıyla kullanım esnasında sıkmamak, yere düşürmemek gerekir. Aksi durumda parçalarında arızalar olabilmektedir. Dolayısıyla bu hatayı alıyorsanız, çözümlerinizden bir tanesi de cihazın içini kontrol etmektir.

Bu durum ayrıca içine likidin sızıp sızmadığını, atomizerin akıtma yapıp yapmadığını anlamanıza da yardımcı olacak bir çözümdür.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *