Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

Instagram gizli hesap görme nasıl yapılır sorusu oldukça popüler olan Instagram hakkında merak edilen başlıklardan birisidir. Günümüzde dünyanın dört bir yanından kullanıcıya sahip olan bu sosyal medya platformu, bünyesinde yer alan farklı özellikler sayesinde her geçen gün daha fazla keşfedilmektedir. Bu uygulamada gizli hesap görme de sıklıkla merak edilen başlıklardan birisidir.

Size ait olan hesabınız üzerinden takip etmediğiniz ve aynı zamanda gizli olan hesapları görmenizin pek çok yolu vardır. Ancak bu yöntemler, Instagram tarafından desteklenen yöntemler değildir. Yani bu durumda yardımcı uygulamalardan yararlanmanız gerekmektedir. Yardımcı uygulamalar hakkında detaylı bilgileri alt başlıklarda bulabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları

Instagram üzerinden pek çok işlemin yapılabildiği bu son günlerde, gizli hesap görme nasıl yapılır gibi sorular da ön plana çıkmaktadır. Instagram gizli hesap görme uygulamaları yardımıyla gizli hesapları takip etmeden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Ancak bu tercihin hesabınız için riskli olabileceğini unutmamalısınız. Yine de bu yöntemi tercih etmek istiyorsanız şu uygulamalardan yararlanabilirsiniz.

  • Ghostegro
  • Scout
  • Ghosty
  • LiLi
  • Pingru
  • Postegro
  • Secretle

Sıralanan bu uygulamaların yanı sıra bazı internet siteleri üzerinden de Instagram hesabınıza giriş yapmanız ile birlikte gizli hesapları görmeniz mümkün olacaktır. Örneğin bu alanda tercih edilen Bestwhozi sitesi, Instagram üzerinden takip etmediğiniz ve aynı zamanda gizli olan hesapları görmenize yardımcı olmaktadır.

Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?
Instagram Gizli Hesap Görme Nasıl Yapılır?

Instagram Gizli Hesap Görme Uygulamaları Nasıl Kullanılır?

Bir önceki başlıkta sıralanan uygulamalar, Instagram gizli hesap görme uygulamaları nasıl kullanılır sorusu ile incelenmekte ve büyük bir kesim tarafından da aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Mantığı oldukça basit olan bu uygulamalara Instagram giriş bilgileriniz ile giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından bakmak istediğiniz hesabın kullanıcı adını yazarak profiline göz atabilirsiniz.

Ancak tercih edeceğiniz bu yöntem ile birlikte uygulamaya giriş yaptığınız hesabınız da tehlikeye girecektir. Çünkü bu tip işlemlerde güvenlik açığı tespit edilmekte ve hesaplar askıya alınmaktadır. Aynı zamanda hesapların kapatılması da muhtemeldir.

Instagram Gizli Hesapları Görme Uygulamaları Güvenli Mi?

Instagram gizli hesapları görme uygulamaları güvenli mi sorusu, bu uygulamalardan yararlanarak gizli hesap görmek isteyen bireyler tarafından en çok merak edilen başlıklar arasında yer almaktadır. Instagram tarafından desteklenmeyen ve yalnızca yardımcı veya ikinci uygulama olarak dile getirilen bu tip uygulamalar, hesabınızın riske atılmasına yol açmaktadır.

Instagram, bu uygulamaların kullanılmasını güvenlik açığı olarak tespit etmekte ve kişilerin hesaplarını askıya almaktadır. Bunun nedeni ise uygulamayı kullanırken hesabınıza ait olan bilgileri paylaşmanızdır. Bu nedenle fake olarak adlandırılan size ait olmayan hesaplar üzerinden uygulamalara giriş yapmanız tavsiye edilmektedir. Ancak bu hesabın da askıya alınma ve hatta kalıcı olarak kapatılma durumu olacaktır.

Instagram Gizli Profile Bakarken Karşı Tarafa Bildirim Gider Mi?

Instagram üzerinden gizli hesaplara bakmak isteyen kişilerin aklını kurcalayan pek çok soru bulunmaktadır. Bu sorulardan biri de Instagram gizli profile bakarken karşı tarafa bildirim gider mi sorusudur. Tercih edeceğiniz site veya uygulama ne olursa olsun karşı tarafa bildirim gitmesi mümkün değildir. Böylece isminiz görünmeden profile bakmanız mümkün olacaktır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *