İphone Apk Dosyası Açma

İphone Apk dosyası açma ile İOS işletim sistemli telefonlarınız da basit bir şekilde kurabileceksiniz. Özellikle Android kullanıcılarının sıklıkla kullandığı Apk dosyaları ile beraber uygulamaları indirmek sadece Google Play Store ile indirme imkânı dışında kullanmanın ötesine geçen bir uygulamadır. Apk dosyasını indirmek için genellikle Android cihazlara ek bir uygulama indirmeye gerek kalmamaktadır.

APK veya Android Paket Kiti, Google’da Android işletim sistemindeki uygulamaları dağıtmak için kullanılan Android paket dosyalarının uzantısı olmaktadır. Yani Windows işletim sisteminde yazılım yükleme amacı ile kullanılan exe dosyaları denilebilir. Bu sebeple Apk dosyaları önemlidir ve İOS cihazlarda çalışmamaktadır.

İphone APK Dosya Kurma

İphone APK dosya kurma bakıldığı zaman Android varsayılan uygulamalarının ve ayarlarının İOS cihazlarda açılmasının sağlanması önemlidir. APK dosyalarda sızdırılan uygulamaları indirmenize ve kullanmanıza izin verir ve bu sebeple birçok kişi İOS cihazlarda kullanılması için ne yapılması gerektiği konusunda araştırma yapmaktadır.

İOS cihazlarda Apk dosyaların açılması için bazı yazılımlar bulunur böylece kişiler İOS cihazlara da APK dosyalarını indirebilirler. APK dosyalarının bazı kullanımlarına bakıldığı zaman,

 • İphone APK dosyaları cihazlarda sızdırılmış olan uygulamaları kullanmanıza ve indirmenize izin verir ve App Store cihazlarında olmayan programlar indirilebilmektedir.
 • Taşıyıcıları geçersiz kılar ve en son Google güncellemelerini indirmenize olanak sağlar.
 • Google uygulamalarının indirilmesinde bölge kısıtlamaları getirilir bu sebeple dosyalar indirilmez fakat APK dosyaları bu sorunun çözümü olabilmektedir.
 • Bazı geliştirici kişiler uygulamalarını Play Store üzerinde sunmaz bu sebeple bu uygulamaları indirmek için APK dosyalarına ihtiyaç duyulur.
 • Bir Android cihazlarında APK uygulamaları otomatik olarak kurulur ve yüklenir fakat İOS cihazlarda güvenlik engelleri nedeni ile APK dosyaları hemen yüklenmemektedir.
 • Resmi olmayan APK dosyalarını yüklemek için belirli uygulamalara izin vermeniz gerekebilir veya resmi kaynaklar ile bilinmeyen uygulamalar etkinleştirilebilir hala seçilmiyorsa eğer dosya yöneticine ihtiyacınız olabilmektedir.
İphone Apk Dosyası Açma
İphone Apk Dosyası Açma

Android Uygulamayı İOS Yükleme

Android cihazlarda varsayılan uygulamaların ve ayarlarının kısıtlayıcı olduğunu düşünüyorsanız ve aynı zamanda cihazınızla daha fazlasını yapmak istiyorsanız eğer APK dosyalarını yüklemek sizler için etkili bir rol oynayabilmektedir. Yasal bir web sayfası ile beraber APK aracılığı ile hala beta aşamasında görülen veya olduğunuz bölgede kullanılmayan uygulamaları ve oyunları indirebilirsiniz. Android uygulamayı İOS a yükleme için üretilen özel programları indirmek için dosyalar cihazlara indirilmelidir.

APK dosyaları genellikle sıkıştırılmış ZIP biçiminde gelir ve ZIP açma aracı onu açabilmektedir. Dolayısıyla bir APK dosyasının içeriğini görüntülemek için yapmanız gereken tek şey uzantıyı ZIP olarak adlandırarak açmaktır veya doğrudan bir ZİP uygulamasını açık iletişim kutusu ile açabilirsiniz. Bunun dışında İOS cihazlarınızda APK dosyasını yüklemek için özel programlar kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Far Cry Primal

İOS APK Dosyası Açma Programı

İOS cihazlarda APK dosyasını açma programı bakıldığı zaman bazı güvenilir yazılımlarla beraber etkili bir çözüm olarak sağlanmaktadır. Özel yazılımlar ile kodlanan İOS APK dosyası açma programı ile sağlıklı APK dosyalarına erişebilir, App Store içerisinde olmayan uygulamaları cihazlarınıza indirebilirsiniz. Bir APK dosyasını indirmeden öncesinde hangi APK dosyasını indirmek istediğinizden emin olmalısınız ve kesinlikle güvenmediğiniz hiçbir siteden APK dosyasını indirmemelisiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar
 1. Revu

  djdjf

 2. hahahahahaha

  Loop