Fs20 APK indir Hileli Mod
Fs20 APK indir Hileli Mod

Fs20 APK indir Hileli Mod

Son zamanların en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Farming Simulator 20 oyununu trindir.net ailesi...

Son zamanların en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan Farming Simulator 20 oyununu trindir.net ailesi olarak sizler için hazırladık. Bu içerikte hem oyun hakkında bilgilere sahip olacak, hem oyunun kısa bir tanıtım videosunu izleyebilecek, hem de ücretsiz bir şekilde indirme imkanı bulacaksınız.

Farming Simulator 20‘de, sektördeki lider markalardan aslına uygun olarak yeniden oluşturulmuş araç ve makinelerin kontrolünü elinize alın . Nintendo Switch’te ilk kez buna dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi John Deere de dahil . Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Valtra, Krone, Deutz-Fahr ve çok daha fazlası gibi diğer ünlü tarım markalarını sürün.

Farming Simulator 20 , çiftliğinizi geliştirip genişletmeniz için yeni bir Kuzey Amerika ortamı sunuyor.Nintendo Switch’te yeni olan pamuk ve yulaflı ekinler ve yeni makineler de dahil olmak üzere birçok heyecan verici tarım etkinliğinin tadını çıkarın ! Domuzlar, inekler ve koyunlardan oluşan çiftlik hayvanlarınızla ilgilenin ve şimdi kendi atlarınıza binerek çiftliğinizin etrafındaki geniş araziyi yepyeni bir şekilde keşfetmenize izin verin.

  • Dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi olan Nintendo Switch’te ilk kez dahil olmak üzere, aslına uygun olarak üretilmiş 100’den fazla tarım aracını ve aracını kullanın ve sürün: John Deere
  • Domuzlar, inekler, koyunlar ve atlar dahil olmak üzere hayvanlarınızla ilgilenin
  • Kendi atlarınıza binin ve çiftçilik faaliyetleriyle dolu yeni bir Kuzey Amerika açık dünyasında sunulan geniş alanları keşfedin

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *