GTA 4 Mod
GTA 4 Mod

GTA 4 Mod

GTA 4 indir oyun severlerin uzun yıllardır vazgeçemedikleri oyunun yeni sürümlerinden bir tanesidir. Hem bilgisayarlarda...

GTA 4 indir oyun severlerin uzun yıllardır vazgeçemedikleri oyunun yeni sürümlerinden bir tanesidir. Hem bilgisayarlarda hem de oyun konsollarında en sevilen aksiyon oyunu olarak yer alırken serinin son sürümü GTA oyunu için adeta çok farklı bir bakış açısını beraberinde getiriyor.

GTA 4 seri üzerinde ilk defa Amerika harici bir yerden farklı bir kahraman gözü ile bakılan oyun olurken Amerikan rüyası tamlamasının arkasında yatan gerçekliği bireysel bir şekilde tecrübe etmek için olanak sunar. Oyun hikayesi genel olarak incelenecek olduğu zaman Niko Bellic isminde olan bir kahraman etrafında döndüğü gözlenir. Amerika sınırlarına Libert City şehrine göç eden kahraman ilk ayak bastığı anda kuzeni Roman’ın yanına gelir ve yerleşir. Bir araya gelen ikilinin hedefi zenginlik ve şöhret içerisinde olan Amerikan rüyasını doyasıya yaşamak ve bunları yaşarken de geçmişlerini tamamen unutmaktan geçer.

GTA 4 hikayesi incelenirken evdeki hesap kahramanların maalesef ki çarşıya uymaz ve birkaç iş yapmalarının ardından Niko ile Roman içinde psikopatların, uyuşturucu ile insan tacirlerinden hırsızların yer aldığına kadar her şeyin kötülük üzerine kurulu olduğu bir dünya içerisine giriş yaparlar. Borçlarını bir şekilde ödemeyi başarmak için bu dünya üzerinde saplanarak kalırlar ve Amerikan rüyası bir anda hayal ettiklerinden çok farklı olduğunu görürler. GTA 4 amacı ise Amerikan rüyası hayalleri ile hayatlarını mahveden iki kafadarı bu pisliklerden kurtarmak için mücadele etmektir.

GTA 4 Mod
GTA 4 Mod

GTA 4 Özellikleri

GTA 4 özellikleri ile de tüm oyun severleri kendisine hayran bırakıyor. Genel olarak özellikler incelenecek olduğu zaman bu özellikler içerisinde;

 1. Farklı dil alternatifleri
 2. Açık bir şekilde uçsuz bucaksız dünya
 3. Zengin içerik kadrosu
 4. Birçok farklı silah modellemesi
 5. Benzersiz düzeylerde yer alan görevler olarak öne çıkar.

GTA 4 klasik olarak önümüze çıkan GTA oyunlarında yer aldığı gibi açık dünya üzerinde rahat bir şekilde gezinme fırsatları sunan istenilen her an görevlerin tamamlanabildiği, farklı yerlerin rahat düzeylerde keşfedildiği, farklı araçların her an kullanılabildiği bir oyun olarak gözlenir.

GTA 4 serisinde önceki yer alan oyunlardan tek farkı ile bu oyun ile beraber serinin biraz daha gerçekçi bir şekilde öne çıkmasıdır. Oyunda fiziki olarak yer alan motor ile grafikler bu gerçekçi yapının öne çıkması için özel bir şekilde dizayn edilmiştir.

GTA 4 Tam İndir

Grand Theft Auto 4 olarak da bilinen oyun ilk olarak oyun konsolları için çıkmış olsa bile günümüzde büyük başarılar elde etmesinden ötürü artık PC versiyonları ile de yer alıyor. PC versiyonları için gerekli olan sistem özellikleri incelenecek olduğu zaman;

 1. Service Pack 3 yüklü Windows XP veya Service Pack 1 yüklü Windows Vista işletim sistemi
  • GHZ Intel Core 2 Duo veya 2.4 GHZ AMD Athlon X2 64 işlemci
 2. Windows XP ve Vista için 1.5 GB RAM
 3. 256 MB Nvidia 7900 veya ATI X1900 ekran kartı
 4. DirectX 9.0c
 5. 16 GB boş depoalama alanı
 6. İnternet bağlantısı detayları yer alıyor.

Her oyun severin rahat bir şekilde yer alırken uzun yıllardır hem oyun konsolları hem de bilgisayarlar için yer alması kısa sürede büyük yankı uyandıran seçenekler içerisinde yer almasını sağlamıştır. Oyunu indirmek ve kurmak tamamen ücretsiz olarak gözlenirken yukarıda yer alan sistem özellikleri sayesinde oyunlar kesintisiz bir keyif ile yer almaktadır.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *