Max Payne 3 Türkçe Yama
Max Payne 3 Türkçe Yama

Max Payne 3 Türkçe Yama

Max Payne 3 Türkçe yama ile üst seviyelere çıkmak artık çok daha kolay olacak. Oyunun...

Max Payne 3 Türkçe yama ile üst seviyelere çıkmak artık çok daha kolay olacak. Oyunun 2nci versiyonunun üzerinden tam 9 yıl geçmesi ardından 3ncü versiyonunun çıkması oyun severlerin daha eğlenceli anlar için oyunda yer almasını sağladı. Tam bir aksiyon oyunu olarak cam kırılmalarından kan efektlerine kadar her şey çok gerçekçi olacak. Böylesi bir oyuna Türkçe dili ile ulaşmak da artık çok kolay olacak. Hem de tamamen ücretsiz…

Max Payne 3 Türkçe Yama İndir

Max Payne 3 Türkçe Yama indir sayesinde herkes sitemizde verdiğimiz hemen indir kısmına tıklayarak oyun için gerekli kurulumları ücretsiz bir şekilde yapabilir. Kurulum için sadece belirli adımların takip edilmesi oyun severlerin bol eğlenceli anları daha aksiyon dolu elde ederken Türkçe dil seçenekleri ile sahip olmasına yardımcı olacak.

Max Payne 3 Türkçe Yama
Max Payne 3 Türkçe Yama

Max Payne 3 Türkçe Yama İndirme

Max Payne 3 Türkçe yama indirme kısmında sadece belirli adımları takip etmek yeterli olacak. Kullanıcılar için sitemizde verdiğimiz ücretsiz link ile Max Payne 3 Türkçe yama sahibi olmak için;

  1. İlk olarak sitemizde kullanıcılar için verdiğimiz hemen indir kısmında yer alan linke tıklayarak indirme aşamaları meydana gelmelidir.
  2. Dosyaların indirilmesi ardından klasik olan kurulumlar yapılır ve ekranda boş bir klasör açılarak buradan indirilen dosyalar bu klasöre alınır.
  3. Oyun açılır ve oyunun yama kısmında yer alan dosyaların yanına boş klasör içerisine alınan tüm dosyalar kopyalanarak alınır ve kurulum süreci tamamlanır.
  4. Kurulum sürecinin tamamlanmasının hemen ardından oyun yeniden açılır ve kurulum doğru olmuş mu diye kontrol edilir. Eğer aksamalar meydana geldiyse oyunun dil ayarları kısmından kullanıcılar yeniden ayarlama yapabilirler.

 

İçerik Önerisi: Anno 1800 Türkçe Yama

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *